Постійно в наявності поліетиленовий пакет (п/е низького тиску) матовий фасувальний розмір 29*40/30/ - витримує навантаження 3-5 кг
Використовується для фасування і пакування сипких продуктів (цукор, крупа, макаронні вироби, пельмені, вареники, заморожені ягоди, фрукти та овочі, будівельні суміші, добрива тощо).
Мінімальна партія - від 500 штук (1 пачка)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Ширина | 29 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Матеріал | Поліетилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Плівка та пакети |
| Колір | прозорий матовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1,35 ₴
- Мінімальне замовлення: 500 шт.





