Постійно в наявності пакети з поліетиленової плівки для фасування з написом:
ЦУКОР 1 кг (колір малюнка — синій або червоний)
розмір 16,5*25/20/
від виробника
мінім. партія — від 1 пачки (в пачці = 500 штук)
звертайтеся за тілом:
(068)56-007-50 (viber)
(095) 907-51-79 Олександр
Наша електронна адреса:plenkaipaketi@gmail.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Малюнки і написи | З написами |
| Матеріал | Поліетилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Плівка та пакети |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,42 ₴
- Мінімальне замовлення: 500 шт.

